Wypożyczalnia wózków inwalidzkich.

Wypożyczalnia wózków inwalidzkich działa w naszej parafii od wiosny 2000 roku. Do tej pory rozprowadzono wśród parafian oraz osób spoza parafii około 50 wózków i kilka chodzików. Obecnie posiadamy 3 wózki inwalidzkich różnego rodzaju, 1 łóżko szpitalne i kilka chodzików, które można darmowo wypożyczyć.

Zapraszamy do naszej wypożyczalni wszystkich potrzebujących. Informacji udzielamy pod nr tel.; (0-32) 453 00 00.

Osoba wypożyczająca, powinna zadbać o dobry stan wózka. Gdy wózek przestaje być potrzebny, należy go zwrócić do wypożyczalni, aby mógł trafić do kolejnej osoby potrzebującej.