WYNIKI WYBORÓW DO PARAFIALNEJ RADY DUSZPASTERSKIEJ - KLIKNIJ

SKŁAD PARAFIALNEJ RADY DUSZPASTERSKIEJ - KLIKNIJ

ARCHIWUM Z SPOTKAŃ PARAFIALNEJ RADY DUSZPASTERSKIEJ

Spotkanie podsumowujące 11 lat pracy Parafialnej Rady Duszpasterskiej.- kliknij

* We wtorek 24 kwietnia 2012r. odbyło się spotkanie podsumowujące 10 lat pracy Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Wszystkim Radnym Parafialnym, działającym w mijającej kadencji PRD, serdecznie dziękuję i życzę łask Bożych na dalsze owocne udzielanie się w życiu Kościoła i naszej parafii.

Dzięki decyzjom tej Parafialnej Rady Duszpasterskiej, odremontowano wnętrze naszego kościoła, wybudowano nowe probostwo i dom parafialny oraz podjęto wiele inicjatyw duszpasterskich i gospodarczych. We wszystkich tych sprawach PRD była głosem doradczym dla Ks. Proboszcza.

Przypominam, że w niedzielę 20 maja br. odbędą się wybory do nowej PRD. Kandydatów można zgłaszać do niedzieli 13 maja.

Spotkanie Rady Parafialnej na Probostwie. Styczeń 2010 rok - kliknij