ŻYWY RÓŻANIEC

ZAPRASZAMY PARAFIAN CODZIENNIE NA RÓŻANIEC O GODZ.6:30 DO KOŚCIOŁA.

W naszej parafii już od kilku pokoleń kontynuowane są modlitwy Żywego Różańca Świętego. Na dzień dzisiejszy mamy 40 Róż Różańcowych. Wielu członków rożańca w gromadzi się codziennie w kościele o godz: 6:30 ,aby odmawiać wspólnie jedną cząstkę , rożańca świętego.Łącznie cały Żywy Różaniec liczy niespełna 800 członków: mężczyzn, kobiet, młodzieży i dzieci.
W niektórych Różach rózańcowych nie udało się do tej pory skompletować osób do odmawiania Tajemnic Światła.
Serdecznie zapraszamy Parafian do włączenia się w grupę Żywego Różańca. Chętni mogą się zgłaszać bezpośrednio do Przełożonych Róż Różańcowych lub do ks Proboszcza Eugeniusza Króliczka.

Szczęść Boże