Katecheza Seniorów.

Od wielu lat w naszej parafii prowadzona jest katecheza dla Seniorów. Spotkania Seniorów odbywają się w Domu parafialnym w pierwsze piątki miesiąca po nabożeństwie do NSPJ ok.godz.8:00.

W spotkaniach systematycznie uczestniczy ponad 50 osób. W czasie każdego ze spotkań jest katecheza na wybrany temat , jest czas na śpiew i zabawę, są informacje z życia Kościoła i naszej parafii.

Do tej pory zawsze była kawa i dobry kołacz. Katechezę prowadzi Ks. proboszcz Eugeniusz Króliczek. Seniorów serdecznie zapraszamy do udziału w naszych spotkaniach.